poniedziałek, 23 maja 2016

Merkuriusz Polski z okazji rocznicy 355-lecia opublikuje milionowy artykuł. Otwiera także zmodernizowany dział starożytności.

Informacja wydawcy
Merkuriusz Polski z okazji rocznicy 355-lecia opublikuje milionowy artykuł. Otwiera także zmodernizowany dział starożytności.

Adam Fularz, polski wydawca, żałuje że jest w Polsce na cenzurowanym. Trudno przebija się gdziekolwiek ze swojego małego, najstarszego w Polsce medium. Tymczasem wydawnictwo dokonało ponadmilionowej inwestycji w naprawę działów starożytności i opery. Są to działy nierentowne, ale sa one ulubionymi działami wydawcy.

Jego wydawnictwo prowadzi najstarszą gazetę codzienną w kraju. Wydawca mówi, że obecnie ogromnym kosztem jest trzycyfrowa liczba domen internetowych. Najstarsze polskie wydawnictwo utrzymywało największą liczbę lokalnych wydań w skali kraju. Adam Fularz nadal prowadzi ich ponad sto, pracując na 1/2 etatu ze skromnym zespołem, czasem rozrastających się do kilkudziesięciu wyoutsource'owanych osób. Prowadzenie wydawnictwa Merkuriusz Polski jest żmudną pracą. 

Po digitalizacji, najstarsza polska gazeta codzienna przypomina rozsypane puzzle. Przy przenoszeniu kilkuset tysięcy tekstów z jednego archiwum do innego rozsypała się chronologia tekstów. Właściciel wydawnictwa z wielką pasją prowadzi dział historii starożytnej i z setek tysięcy rozsypanych puzzli ułożył najstarszą historię kraju i świata zapisaną w miejscowych mediach. Jest to najpełniejszy dział starożytny w polskich mediach. Jest on dostępny pod adresem:


Adam Fularz twierdzi że w ogóle nie korzysta z reklamy i nigdy w żaden sposób nie reklamował swojego wydawnictwa. Prowadzi je od dzieciństwa, w czasie upadku prasy papierowej nabywał ogromną liczbę tytułów. Część z nich zamknął, ale większość utrzymał. Wkrótce wydawca osiągnie milion opublikowanych treści. Merkuriusz Polski z okazji rocznicy 355-lecia w 2016 roku opublikuje milionowy artykuł.


-- 
Adam Fularz
Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ilu mieszkańców mieszka wg ciebie w Zielonej Górze?