piątek, 11 marca 2016

Informacja dot. połączenia Gorzów - BerlinVBB w sprawie połączenia Piła-Gorzów Wlkp.-Berlin

Informujemy, że władze VBB głównego operatora odpowiedzialnego za połączenie Gorzów-Berlin przysłały do nas oświadczenie: „Z przykrością informujemy, że otwarcie bezpośredniego połączenia z Piły Głównej do Berlina Lichtenberg przesuwa się w czasie o nieco ponad tydzień. Zgodnie z naszym stanem wiedzy połączenie zostanie uruchomione 20 marca br. Mamy nadzieję, że nie dojdzie do dalszych opóźnień. Zgodnie z informacją przekazaną nam przez NEB Betriebsgesellschaft mbH opóźnienie jest związane z dłuższym niż planowane przeszkoleniem maszynistów prowadzących pociągi na tej trasie" - czytamy w informacji.

Informujemy również, że otrzymaliśmy informację od pana Pawła Stefańskiego - Dyrektora Pionu Eksploatacyjnego spółki Przewozy Regionalne o rezygnacji z pełnionych funkcji Tomasza Pasikowskiego, prezesa zarządu Przewozów Regionalnych i Wojciecha Kroskowskiego, członka zarządu - dyrektora finansowego spółki. Spółka Przewozy Regionalne informuje również, że mimo przygotowań i gotowości Spółki do rozpoczęcia operacji od 20 marca br. z powodów formalnych ów termin jest zagrożony. Datę uruchomienia połączenia będą w stanie potwierdzić po powołaniu nowego zarządu i podjęciu stosownej uchwały w niniejszej sprawie.Marzena Toczek

Biuro Prasowe

Gabinet Zarządu

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego


--
Adam Fularz
Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661

TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Ilu mieszkańców mieszka wg ciebie w Zielonej Górze?