poniedziałek, 29 lutego 2016

Nowe promocje w Lubuskim Teatrze!!!

Pobierz obrazki
        WIADOMOŚCI TEATRALNE
Aktualności
Bilety online
Od marca nowe promocje dla stałych widzów

Lubuski Teatr w ostatnich sezonach zdobywa coraz więcej takiej publiczności, która ogląda wszystkie kolejne nowe przedstawienia. Wychodząc naprzeciw tej właśnie grupie systematycznych bywalców zielonogórskiej sceny – Lubuski Teatr od marca br. wprowadza dwie nowości, znacznie ułatwiające i promujące częsty kontakt ze spektaklami.

Karta teatromana.Posiadacz takiej karty (cena 40,- zł) przez okrągły rok od daty jej nabycia ma prawo do kupowania w kasie teatru biletów po cenie ulgowej zarówno dla siebie, jak i dla jednej osoby towarzyszącej, a na każdą premierę Lubuskiego Teatru – biletów ze zniżką 50 % (dwa bilety w cenie jednego). Karta jest imienna i może się nią posługiwać wyłącznie osoba na niej wskazana, okazując ją każdorazowo w kasie teatru (nie przez internet).

Karta stałego widza.Nie trzeba jej wykupywać. Po prostu kupując w kasie teatru bilety na spektakle w regularnej sprzedaży (karta nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi Lubuskiego Teatru, spektaklami gościnnymi itp.) posiadacz karty zbiera na niej w dowolnie wybranych terminach dziewięć pieczątek (każdy zakupiony bilet to jedna pieczątka), a po jej wypełnieniu oddaje ją w kasie teatru i kupuje dziesiąty bilet w cenie 1 zł. Warto zauważyć, że karta ta nie jest imienna i można zdobywać kolejne pieczątki, dzieląc się nią z przyjaciółmi.Karty będą wydawane od 1 marca 2016 r. w kasie teatru osobom, które kupią przynajmniej jeden bilet w cenie regularnej. Warto się pospieszyć, gdyż liczba kart jest ograniczona.

Zapraszamy !!!

Pozdrawiamy serdecznie,
Impresariat Lubuskiego Teatru
T: 68 452-72-72 w. 35,51,63
E: impresariat@teatr.zgora.pl
www.teatr.zgora.pl
  


Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie możesz się wypisaćBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Ilu mieszkańców mieszka wg ciebie w Zielonej Górze?