poniedziałek, 23 kwietnia 2007

Plakating

Szanowni Państwo,

Nie podoba mi się że kazali Państwo policjantom zdzierać informacje o imprezach w mieście. Czy nie sądzą Państwo że to negatywnie wpłynie na jakośc życia w tym mieście i że poza osobami starszymi wiekiem którym te plakaty moga przeszkadzać są jeszcze inne osoby dla których owe imprezy są istotnym elementem decydującym o jakości życia w tym mieście?
Kiedyś czytałem jakąś wypowiedż ze władze tego miasta chciałby by było ono miastem uniwersyteckim.

Z Państwa działań których nie rozumiem (nie sądzę bowiem by można było być aż tak lekceważącym wobec innych grup wiekowych niż Państwa, ich kultury i sztuki) wywnioskować by można iż być może nie chcą Państwo by w mieście odbywały się jakiekolwiek imprezy i może są przekonani o tym iż są one szkodliwe. Nie wiem, nie podejrzewałem Państwa o takie chyba egzotyczne poglądy. Obawiam się też że studenci nie będą chcieli studiować w takim nudnym mieście. Gdy ja wybierałem miasto uniwersyteckie w Anglii najpierw sprawdzałem ofertę tamtejszej sceny muzycznej by nie wybrać przypadkiem jakiegoś zaścianka bez imprez z muzyką jaką lubię.

Złośliwie powinienem nie zabierać zdania i czekać na efekt Państwa działań, być może długofalowy, ale jakoś nie uważam Schadenfreude za coś zabawnego. Poza tym Państwa działania miałyby wiadomy efekt dla już katastrofalnie nielicznej oferty kulturalnej dla osób młodych. Nie wiem, czy może o to Państwu chodzi.

2 komentarze:

  1. ңi to all, for the reaѕon that I am genuinely keeen of reading this wеb site's ρost to be updated daily.

    It contaions fastidious information.

    Feel free to viisit my page twittter followers maap ()

    OdpowiedzUsuń

Ilu mieszkańców mieszka wg ciebie w Zielonej Górze?